top of page
mondi-hotel-am-grundlsee-aussenaufnahmen-16_1920x1080.jpg

jaro v pohybu

POBYT A CVIČENÍ PRO ŽENY, KTERÉ TOUŽÍ NA CHVÍLI ZMIZET

GRUNDLSEE RAKOUSKO
28.4-1.5.2023

Kotva 1
pohybova_terapeutka-eliska_lechnerova-3.jpg

Každá toužíme
po čase pro sebe

Na chvíli opustit každodennost, dočerpat energii a na moment se zastavit. To je tak vzácné a tak cenné! Vyrazit za hranice všedních dní, věnovat pozornost svému tělu, strávit čas na čerstvém vzduchu a dopřát si změnu rytmu.

Pokud jste se na chvilku zasnily, pak věřte, že máte skvělou příležitost! Tenhle exkluzivní víkend je právě pro Vás!

MÍSTO KONÁNÍ:

MONDI RESORT, 
AM GRUNDLSEE

ARCHKOGL 31 A-8993 GRUNDLSEE

TERMÍN: 28.4. - 1.5.2023

Těšit se můžete na

mondi-chalets-am-grundlsee-jogaraum-4_1920x1080.jpg

CO BY TĚLO CHTĚLO

Pestrý program a cvičení, otužování v jezeře a pohyb venku. Pro nadhled do dalších dní vystoupáme na vrchol.. Účast v programu je dobrovolná :-)

mondi-hotel-am-grundlsee-panoramawellness-11_1920x1080.jpg

ČAS NA ODPOČINEK

Relax v krásném prostředí, neomezený vstup do panaromatického wellness: bazénu s teplotou 30° nebo sauny. Na výběr jsou: parní, suchá nebo infra. 

eliska_lechnerova-vikendovy-pobyt-mondi-resort-polopenze.jpg

JÍDLO AŽ POD NOS

Uživat si 3 rána a večery bez starostí. Snídaně s výhledem a tříchodové večeře. Pobyt je možné si objednat také bez večeře.  

eliska_lechnerova-vikendovy-pobyt-mondi-resort-pokoje1.jpg

KLIDNÉ SPANÍ

Pro odpočinek, regeneraci a doplnění energie vás čeká ubytování ve 2lůžkových apartmánech. Zažijete na 3 noci daleko od každodennosti, 

Vyčistíte si hlavu.
A je to pro všechny.

"Cvičení s Eliškou je skvělá relaxace po pracovním dni. Vyčistíte si hlavu a zapojíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Mám dobrý pocit, že jsem si zlepšila držení těla. A hlavně je to pro všechny. Eliška se postará o vaše specifika.

ÚČASTNICE LEKCÍ

Časté otázky

01.  PRO KOHO JE POBYT URČEN? ZVLÁDNU TO?

Pro všechny ženy bez rozdílu kondice a věku. Většina lekcí v programu jsou kompenzační cvičení, práce s dechem, relaxace, doplněné o turistiku, otužování a speciální program, který zaměstná i hlavu a představivost. Můžete si vybrat lekce, která vám sednou nebo rozhodnout se podle aktuální nálady a chuti.

02.  CO POTŘEBUJI?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si pobyt naplno. Doporučuji vhodné oblečení na cvičení a pro aktivity venku, Procházka se v tomto místě přímo nabízí. V horách se vyplatí být připravena i na změny počasí. Sebou si vezměte určitě na lekce malý froté ručník 50x100cm a podložky. Ostatní pomůcky budou na místě k dispozici.

03.  JAK SE MOHU PŘIDAT

Nejlépe se přihlásit a potvrdit svou účast zakoupením pobytu zde. Pobyt můžete dostat jako dárek. Jednoduše vám po dohodě k nákupu zašlu na dárkový VOUCHER. Objednávající musí do poznámky v objednávce uvést jméno účastníka a pozn. "voucher mailem".

04.  CENA ZA POBYT A STORNO PODMÍNKY?

 

Early birds do 31.1.2023 : 15.300,-
kod: jaro23 Pobyt je zakoupit pouze se snídaní. Cena od 1.2.2022: 15.800,-. Zrušení účasti 60 dní předem - vrácení ceny 100% ceny, 30 dní předem - 70% ceny, 14 před termínem bude účtováno 100% ceny. Náhradníci pro účast jsou vítáni. Doprava a pojištění není součástí ceny, dopravu je možné synchronizovat a auta efektivně naplnit.

_edited.png
bottom of page