top of page
orechovy-dvur-98.jpg

podzim v pohybu

RETREAT PRO ŽENY, KTERÉ TOUŽÍ NA CHVÍLI ZMIZET

OŘECHOVÝ DVŮR
11.-13.10.2024

Kotva 1
zagranyasha-8RGidFC4Qo8-unsplash.jpg

Každá toužíme
po čase pro sebe

Na chvíli opustit každodennost, dočerpat energii a na moment se zastavit. To je tak vzácné a tak cenné! Vyrazit za hranice všedních dní, věnovat pozornost svému tělu, strávit čas na čerstvém vzduchu a dopřát si změnu rytmu.

Pokud jste se na chvilku zasnily, pak věřte, že máte skvělou příležitost! Tenhle jedinečný víkend je právě pro Vás!

MÍSTO KONÁNÍ:

OŘECHOVÝ DVŮR

Velké Nepodřice č.p. 33

NEPODŘICE U PÍSKU

TERMÍN: 11. - 13.10.2024

Tam, kde se čas zastaví

p1060391.jpg

POZORNOST A PÉČE

Pestrý program, workshopy a lekce pro zdravé tělo, otužování v jezírku a pohyb venku. Zažijete na 3 dny daleko od každodennosti, 

orechovy-dvur-106.jpg

ČAS NA ODPOČINEK

Čas na relax si můžete zpříjemnit relaxační masáží. Odpočinek a očistu těla doplníme pobytem v sauně a aromaterapií.

orechovy-dvur-118.jpg

SKVĚLÉ JÍDLO

Užijeme si společné stolování a hodování. Úžasné jídlo, připravované na místě a jen pro nás. Zahřeje, potěší a doplní energii. Zvládneme bez lepku i laktózy.

587-p1050706.jpg

KLIDNÉ SPANÍ

Čas v soukromí si dopřejete v útulných 2-4 lůžkových pokojích. Domluvte si kamarádky a užijte si společně čas na krásném místě.

eliska lechnerova.jpg

Eliška

Společně se pověnujeme pohybovým lekcím a vašemu tělu. Doplnim vám program na netradiční aktivity, abychom vyšly z každodenní rutiny. 

lucie večeřová pohni s lety.png

Lucie

S láskou a vědomým dotekem se vám pověnuje při hloubkové, relaxační nebo obličejové masáži. Postará se o vaše tělo, pomůže vám užít si relax naplno.

jan vojtěchovsky pohnislety.png

Jan

Jídlo je radost a o tu se postará s nadšením. Čeká nás pestrá, zdravá, velmi chutná strava. Bez lepku i laktózy, Překvapí čajovou nabídkou.

IMG_7521.jpg

Vyčistíte si hlavu.
A je to pro všechny.

"Cvičení s Eliškou je skvělá relaxace po pracovním dni. Vyčistíte si hlavu a zapojíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Mám dobrý pocit, že jsem si zlepšila držení těla. A hlavně je to pro všechny. Eliška se postará o vaše specifika.

ÚČASTNICE LEKCÍ

Časté otázky

01.  PRO KOHO JE POBYT URČEN? ZVLÁDNU TO?

Pro všechny ženy bez rozdílu kondice a věku. Většina lekcí v programu jsou kompenzační cvičení, práce s dechem, relaxace, doplněné o pohyb venku, možná otužování a speciální program, který zaměstná i hlavu a představivost. Program si můžete doplnit o relaxační masáž těla či obličeje. 

02.  CO POTŘEBUJI?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si pobyt naplno. Doporučuji vhodné oblečení na cvičení a pro aktivity venku, Na podzim se vyplatí být připravena i na změny počasí. Plavky, pokud se přidáte k otužování. Sebou si vezměte určitě na lekce malý froté ručník 50x100cm a podložky. Ostatní pomůcky budou na místě k dispozici.

03.  JAK SE MOHU PŘIDAT

Nejlépe se přihlásit a potvrdit svou účast uhrazením plné ceny nebo zálohy na pobyt zde. Víkend můžete dostat jako dárek. Jednoduše vám po dohodě k nákupu zašlu dárkový VOUCHER. Objednávající musí do poznámky v objednávce uvést jméno účastníka a pozn. "voucher mailem".

04.  CENA ZA POBYT A STORNO PODMÍNKY?

 

Early birds do 29.2.2024 : 8.200,-
Ce
na od 1.3.2024: 8.600,-. Možné uhradit najednou nebo ve dvou splátkách. 
záloha: 6.000,-, doplatek do 31.8.2024, Zrušení účasti 60 dní předem - vrácení ceny 100% ceny, 30 dní předem - 70% ceny, 14 před termínem bude účtováno 100% ceny. Doprava a masáže nejsou součástí ceny.

foto z minulé akce
_edited.png