top of page

POHYBOVÉ STUDIO

POHNI S LETY

PRAVIDELNÝ POHYB PRO
DLOUHÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT

Nabídka studia

pohyb jinak eliska lechnerova

KURZY

list pohnislety.png

Pro začátečníky i pokročilé ve studiu v malých skupinách, pro děti i dospělé. Lehce kompenzační nebo dynamické, tanec

terapie svetlem pohni s lety

TERAPIE SVĚTLEM

list pohnislety.png

Objevte řešení bolesti, zdraví a vitalitu. Podpořte regeneraci, kvalitní spánek i sportovní výkon, tvorbu kolagenu, kvalitu tkání a redukci vrásek.

zdrave ruce pohni s lety

WORKSHOPY

list pohnislety.png

Pro veřejnost zaměřené na držení těla, zdravé nohy a zdravé ruce ve spolupráci s externími lektory a fyzioterapeuty. Info na webu nebo události na FB.

pohni s lety

LEKCE

list pohnislety.png

Potkejme se pravidelně na skupinových a individuálních lekcích zdravého pohybu ve studiu. Lekce pravidelně probíhají od září-června.

Kotva 1

Cvičení s Eliškou je radost

"Cvičení s Eliškou je radost: přináší klid, zvnitřnění, chvilku klidu věnovanou mně samotné a mému tělu. Je až neuvěřitelné jak titěrnými pohyby dokáže Eliška mně dát opět dohromady po dvou komplikovaných porodech."

ÚČASTNICE KURZU

Časté otázky

01.  KDE SE CVIČÍ?

Skupinové i individuální lekce probíhají v prostorném studiu #POHNISLETY v Letech u Dobřichovic. Využít můžete šatnu, toalety a sprchy. Podložky i pomůcky jsou k dispozici. Prostor je možné si také pronajmout.

02.  CO POTŘEBUJI?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si lekci naplno. Na lekce Zdravé tělo nebo kurzy Zdravé tělo po porodu si vezměte 2 malé froté ručníky (vel. 50x100), které často používáme jako cvičební pomůcku. Všechny lekce cvičíme naboso. Pokud jsou boty potřeba, je to uvedeno v popisu lekce. 

03.  KTERÁ LEKCE JE PRO MĚ VHODNÁ? ZVLÁDNU JÍ?

Pro všechny bez rozdílu kondice jsou vhodné lekce Zdravé tělo. Jde o kompenzační pravidelné cvičení, které vede k lepšímu vnímání a zlepšení držení těla, aktivnímu bříšku a zad bez bolesti. Jste-li krátce po porodu, máte diastázu nebo chcete začít od začátku, využijte kurz Zdravé tělo po porodu. Milovníci dynamických lekcí si můžou vybrat V pohybuModerní tanec nebo Salsu nebo další lekce z nabídky pro děti i dospělé. Pokud si nejste jistí, kterou lekci si vybrat, napište mi.

04.  JAK SE MOHU PŘIDAT NA LEKCI?

 

Na otevřené lekce můžete dorazit bez předchozí rezervace. Do kurzů je třeba se včas registrovat. Pokud kurzy již začaly a nejsou naplněné, je možné se po předchozí domluvě přidat. Všechny lekce si můžete rezervovat a zaplatit on-line zde. Na letní speciál FIT SUP je rezervace nutná nejpozději 24 hod předem. V případě, že máte zájem o individuální konzultaci, kontaktujte mě telefonicky.

pojdme pohnout s lety

Pojďme pohnout lety!

MÍSTO, kde objevíte cestu ke zdravému tělu. Pohybové studio pohni s lety je prostor pro workshopy, kurzy, lekce a setkávání. Místo, kde objevíte, jak málo tělu stačí, aby se začaly dít změny. Spolupracuji s lektory a odborníky, nabízíme lekce a formy pohybu, které mají smysl.

VÝZVA aktivně si udržovat zdravé a funkční tělo pro život v radosti a vitalitě. Věk je jen číslo. Můžete si dovolit cítit se skvěle do vysokého věku. Radost, vytrvalost a síla jsou důležité pro dobrý život. Nejlepší anti-aging program je pohyb, dobré vztahy k sobě i okolí.

Jsem vlastní touhou,
silou v semínku,
pevný v kořenech,
s hlavou v oblacích...

... dávám, přijímám, rostu,
prostě jsem.
Stojím tu za sebe,
chtete-li, stojím tu i pro vás.

KÝM SKUTEČNĚ JSI?

Jak vznikl název studia. Žiju a pracuji v obci Lety u Dobřichovic. Takže jsem žena v letech i v Letech :-). Když vznikal název studia. hledala jsem něco, co by bylo zároveň výzvou. Strom jsem si vybrala z důvodu, že věřím v to mít pevné a zdravé kořeny nejen rodinné, ale také mít pevný základ svého zdraví, stejně jako mít zdravé nohy a pevně jimi kráčet životem. Strom má v kmeni také své letokruhy, které určují, jak dlouho už stojí na svém místě vstříc každému dni i podmínkám. Zdravá a košatá koruna je pro mě symbolem otevřené mysli novým zážitkům, zkušenostem a přijímání toho, co život přináší. Být připraven na jízdu životem.

eliska lechnerova pohybova terapeutka

LETNÍ SPECIÁL

Cvičení pod širým nebem

Léto, pohyb a voda k sobě patří. Využijte mimořádnou příležitost pro cvičení s prvky jógy na paddleboardech. 

MÍSTO KONÁNÍ: PADDLEBOARDY ŘEVNICE, 
NA RELAXAČNÍ LOUCE, KARLŠTEJNSKÁ 33, ŘEVNICE, 252 30

_edited.png
bottom of page